Anasayfa / Anadolu Yakası Escort ❤️ / Cinsel ilişkiyle corona virüs bulaşır mı?
Cinsel ilişkiyle corona virüs bulaşır mı?
Cinsel ilişkiyle corona virüs bulaşır mı?

Cinsel ilişkiyle corona virüs bulaşır mı?

Cinsî ilişkiyle corona virüs bulaşır mı?

TÜRKİYE ve acun ülkeleri corona virüs ile boğuşurken herkesin aklında olan ama sormaya utandığı ayrımsız istifham gündemde. Güneş Tacı virüs tensel münasebet yoluyla bulaşır mı? Bu dönemde eşey açmak ağır sıklet mi? İşte bu sorunun yanıtı:
“Korona virüs seksüel alım satım marifetiyle bulaşır mı?” diye düşünüp, çekindiğinizden kimseye soramamış olabilirsiniz. Oysa bu sorunun yanıtı çiftler açısından dirimlik önemde. Zira eşey tıpkı yanaşma içerdiği üzere corona virüsü alma ihtimaliniz var. İngiliz hekim Alex George ve seksüel afiyet uzmanı Alix Fox güneş tacı virüs döneminde cinsellik ile ait aydınlatıcı bilgiler verdi.

Cinsel ilişkiyle corona virüs bulaşır mıTensel ilişkiyle corona virüs bulaşır mı

Tıpkı aksata içindeyseniz, bu kişiyle birlikte yaşıyor ve benzeri ortamı paylaşıyorsanız, eşey durumunuzda bire bir mübayenet yaratmaz. Ancak ikinizden biri koronavirüs belirtileri gösteriyorsa aranızda sakıncasız mesafeyi korumalı ve evin süresince birlikte tıpkısı elektrik uygulamalısınız. İdeali, evde bile herkesin iki metreden aşkın birbirine yaklaşmaması aslında amma bunun realist olmadığını biliyoruz.

Şayet koronavirüs belirtileri gösterdiğini düşündüğünüz biriyle öpüştüyseniz evet de eşeysel ilişkiye girdiyseniz kategorik kendinizi izole edin. Belirtileri gösterip göstermediğinizi gözleyin. Göstermeye başlarsanız o ant kendinizi daha gümüşgöz karantinaya alın.
Gelelim yeryüzü haddinden fazla nikbet edilen korona ya ilişik mesture sorulara doktorun verdiği yanıtlara:

-Tıpkısı bambaşka kişinin vajina ya bile penisine dokunmakla korona virüs kapabilir miyim?
-Aynı kişinin vajina ya üstelik penisine dokunuyorsanız, mahsus öpüşüyorsunuz dahi. Virüsün tükürükle geçtiğini biliyoruz. Aslında korona virüsün ağzınızdan ellerinize, cinsî organlarınıza ve aynı ayrıksı kişinin ağzına burnuna geçişine imkân veren gelişigüzel husus korona virüsün sirayet ihtimalini bile artırır. Bu ihtimali sunu bağan düzeye çekmemiz gerekiyor. Onun üzere alay malay yaşamadığınız biriyle kontak içinde olmamak kıtipiyoz haddinden fazla oylumlu.

-Yeni kişilerle seksüel ilişkiye çekmek yavaş mi?
-Şu ortamda eskimemiş kişilerle cinsî iş kesinlikle kaynak etmem zira sizde virüs varsa başka kişiye geçirebilirsiniz. Virüsü taşıyan bazen kişilerin seçkin çor belirtisi göstermediğini dahi unutmayın. Zımnında ağız ağıza dimdik hissediyor olsanız da virüsü başkalarına geçiriyor olmanız benzer ve bu bile onların da virüsü mail ilişki ile başkalarına geçirmesi girmek.

-HIV taşıyorsam güneş tacı virüse cebin henüz riskli bir durumda mıyım?
Eğer HIV tedavisi amacıyla tınlamalı yerine çare alıyorsanız kanınızda enfeksiyonla savaşan akyuvarlar iyi aynı düzeydeyse ve kanınızdaki HIV virüsü miktarı düşükse, muafiyet sisteminiz zayıf değil demektir. Yani korona virüs karşısında sizi daha tehlikede kılan bir uzanım namevcut. Dolayısıyla HIV fazlalık iseniz ilaçlarınızı almaya devam edin ve kendinizi aut dünyadan benzer olduğunca soyutlama ika üstüne gayrı herkesin uyduğu kurallara uyun.

Hakkında admin

Bir cevap yazın